Featured Image

Dominika + Artur | Hotel Artis | Sesja ślubna w Grecji

31 lipca 2023 by WASYLKO in BLOG 0 comments
Dominika + Artur | Hotel Artis | Sesja ślubna w Grecji

Dziś opowiem Wam o Polsko-Greckiej historii tych dwojga. Odważnej, programistyczne j ? O tak bo Domi z Arturem właśnie tym się zajmują, programują.
Jak się poznali? Jak się zakochali? Cóż, On się wyprowadzał z mieszkania gdzie Ona się wprowadzała i PODOBNO Artur przyszedł jeszcze zabrać swoje rzeczy więc zabrał Dominikę?
Z Arturem znam się jeszcze od czasów szkolnych baaa z podstawówki. Razem byliśmy na kilku wyjazdach , Domi zaś poznaliśmy jak do nas przyjechali na pierwsze spotkanie, cieszy mnie niezmiernie, że mogliśmy zrobić dla nich zdjęcia i film.
Cudownie było spędzić z nimi najpierw dzień ich ślubu i wesela w Hotelu Artis, a później na spontanie wsiąść w samolot do Aten (i to dosłownie bo cały pomysł sesji w Greckich Atenach zrodził się przed oczepinami, a już po oczepinach mama Dominiki zastanawiała się jakie specjały Greckie przyrządzić jak już ich odwiedzimy ? ). Trafiliśmy w końcu do Grecji gdzie mieszkają rodzice Domi (czułem się tam jak w domu i te wszystkie dania? SZTOS !) tam zrobiliśmy sesję poślubną w Atenach i na przepięknej wyspie Agistri. 
Zapraszamy Was zatem na kilka zdjęć i film, więc miłego oglądania ❤

Miejsce: Hotel Artis
Makijaż i fryzura: JustBlush
FIlm: WASYLKOfilms
Oprawa: Dj Axel
Dekoracje: Magia Chwili

Back to Top